umowa z klauzulą wyłączności

Umowa z klauzulą wyłączności, jako forma współpracy dająca najlepsze rezultaty, jest standardem na zachodnich rynkach nieruchomości, w Polsce coraz częściej doceniana i stosowana.


Wyłączność to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu.

Silne powiązanie interesów obu Stron umowy, motywuje do zwiększonego zaangażowania i sprawniejszej realizacji zlecenia.

Wyłączność to również zaufanie i powierzenie nieruchomości doświadczonemu Specjaliście, z którym można konsultować kwestie po partnersku.


Umowa pośrednictwa podpisywana jest na czas określony, w zależności od rodzaju nieruchomości i transakcji, zazwyczaj od 3 do 12 miesięcy.
Zalety umowy z klauzulą wyłączności:

 

  • Wygoda i oszczędność czasu – Zgłoszenie oferty jednemu, zaufanemu Pośrednikowi, pomaga uniknąć licznych telefonów od różnych biur nieruchomości, podpisywania kilku umów pośrednictwa, wielu spotkań i prezentacji. Zapewnia wolność od konieczności poszukiwania kontrahentów i przeprowadzania całego planu marketingowego. 
  • Zwiększona promocja – przy umowie z klauzulą wyłączności korzystamy z większej ilości narzędzi marketingowych niż przy umowach otwartych, niejednokrotnie zwiększając nakłady na efektywną promocję
  • Lepszy przekaz informacji – wyłączność pozwala na profesjonalną prezentację nieruchomości w różnych środkach przekazu oraz możliwość elastycznego reagowania na warunki rynkowe. Wpływa to na proces optymalizacji sprzedaży / wynajmu oraz uzyskanie jak najlepszej ceny. 
  • Zwiększone zaangażowanie – pewność, że czas, energia oraz środki zainwestowane w skuteczną promocję oraz aktywne poszukiwanie kontrahenta, zaprocentują ustalonym wynagrodzeniem, motywuje do zwiększonego zaangażowania w dążeniu do szybkiej i skutecznej realizacji zlecenia. 
  • Bezpieczeństwo - klucze od nieruchomości ma tylko jedna, zaufana osoba. 
  • Priorytetowość Twojej oferty – Oferty na wyłączność stawiamy na pierwszym miejscu w realizowanych zleceniach, tym samym doceniając zaufanie Naszych Klientów.